SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKALI IPET ME QERA NE PRISHTIN -- LAGJIA E SPITALIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
45677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokalet tona gjenden ne Lagjen e Spitali perball Institucionit Gjyqesore.
Lokali i posedon gjithsej 170m2 i ndare ne 3 lokale dimenzione ne ndryshme.

►Lokali i pare i ka75M2,
►Lokali i dyte i ka 55m2,
dhe
►Lokali i trete i ka 35m2.

Jane lokale te cilat jane te pershtatsheme per gjdo veprimtari, posedon ne vete banjo, parabanjo, uje dhe ngrohje qendrore.
Informata rreth publikuesit
Naim
Prishtinë
044821260
Lagjja e Spitalit Mati 1 te Instituti Gjygjesor Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »