SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lagja Qendresa shitet shtepia - ECOIMPEX
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
45682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne lagjen Qendresa, shitet shtepia prej 240m2, etazhitetit: B+P, me garazh dhe truall prej 1,7 ari. Shtepia eshte extra e rregulluar dhe e mobiluar. Eshte ndertuar prej matrialit ndërtimor shume kualitativ dhe importuar nga jashtë. Çmimi: 230.000 euro. Tel.045 50 20 40. Shifra 25/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »