SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prapa Grand Stores shitet shtepia - ECOIMPEX
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
45688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prapa Grand Stores, shitet shtepia prej 300m2, me dy hyrje te veçanta, etazhitetit P+1+NK, dhe me truall prej 4 ari. Shtepia eshte ndertuar me nivele dhe posedon nxehjen qendrore vetanke, rezervuar te ujit. Çmimi 185.000 euro. Tel.045 50 20 40. Shifra 18/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »