SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afer lagjes 038, shitet shtepia- ECOIMPEX
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
45689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer lagjes 038, shitet shtepia prej 160m2, etazhitetit: P+1 me truallin prej 3,80 ari: Shtepia eshte pranuar nga komuna për legalizim. Shtëpia ka izolim të kategorizuar me klasë të parë me izolues isover (5 cm) të presuar dhe tullë fasade (12cm) trashësi. Çmimi: 155.000 euro. Tel.045 50 20 40. Shifra: 11/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »