SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Parcela ne Shitje
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:13
ID e produktit :
45691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet parcela prej 47.50Ari

Parcela gjendet ne fshatin Livoç i Ulte dhe gjendet 100m larg rruges kryesore.

Parcela posedon infrastrukture.

Çmimi i parceles eshte 28euro m2.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Livoç i ultë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »