SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Fsh.Nderkombetar shitet shtepia 200m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
45692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer Fsh.Nderkombetar shitet shtepia prej 200m2, etazhitetit: P+1, me truall 3,90 ari dhe garazh 19m2. Shtepia eshte ne procedure te legalizimit dhe ka nxehje qendrore vetanake. Çmimi: 170.000 euro. Tel.045 50 20 40. Shifra: 25/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »