SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te restoranti Te Ariu, shitet shtepia- ECOIMPEX
Çmimi :
€240,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
45693
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te restoranti "Te Ariu", shiten dy shtepi identike prej nga 160, etazhiteti: P+1, me verand te madhe dhe truall secila prej 2,40 ari. Çmimi per nje shtepi eshte: 240.000 euro. Shtepit kane dalje ne rruge te asfaltuar. Tel.045 50 20 40. Shifra: 19000
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »