SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krijo kenaqesi qe me u kthy ne shtepi / banes!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '17
ID e produktit :
45696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Firma Blej24 bene realizime intersante dhe inovative pa u duke kabllat e shemtuar si dhe bene komplet shtrirjen e kabllave satelitor dhe kabllor HD, sistem zerimi Dolby Surround 5.1 ose 7.1 me paisje profesionale, finalizimin e punes me montimin e Smart televizorave HD dhe 3D neper dhoma dhe lidhjen e tyre me resiver (te mshefun) pa u duke kabllat.
Blej24 ju ofron konsulta dhe ide inovative per lidhjen dhe komandimin e paisjeve tuaja si dhe kemi alarme profesionale qe ne rast alarmi nga hajni ose vershimi me uje therret ne 10 numra telefoni si dhe kemi kamera vezhguese per mbikqyrje te objektit. Poashtu ne program kemi edhe (korniza) drita per pllafon, kuzhine, jashte shtepis dhe drita per oborre me 3 vite garancion.
E gjithe kjo me se miri mund te realizohet gjate punes se vrazhde dhe renovimeve. Ne raste te vecanta edhe pas perfundimit te punes ne objekt! Blej24 posedon paisjet origjinale nga Gjermania dhe Holanda me garancion qe mundesojn keto realizime interesante.
Shkollimi dhe pervoja afer dy dekada (afer 20 vite) ne Gjermani ne kete drejtim eshte VIZIT KARTELA e BLEJ24!
Pune profesionale, me pergjegjsi, perkushtim dhe transparence.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »