SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lagja Qendresa, shitet shtepia -ECOIMPEX
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
45698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagja Qendresa, shitet shtepia prej 360m2, etazhitet: P+2, me garazh prej 56m2, dhe truall 3 ari. Shtepia posedon: 5 dh+ sallon me kuzhin, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona+ 1 teras prej 40 m2. Çmimi: 170.000 euro. Tel.045 50 20 40. Shifra 1829
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »