SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 49,97 ari - ECOIMPEX
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
45703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 49.97 ari ne Suvi Do, me komplet infrastrukturen dhe me daljen ne rrugen e fshatit. Çmimi: 1.000 €/ari. Tel.045 50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »