SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çagllavice shiten 42,50 ari - ECOIMPEX
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
45704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Çagllavice shiten 42,50 ari, me leje, dalje ne asfalt dhe me infrastrukture. Çmimi: 3.000€/ari
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »