SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PAINT HAUSE NE SHITJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
166 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
45728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET PAINT HAUS 166 m2 siperfaqe banimi , dhe mbi 131 m2 tars.
Paint haus eshte ne faze ku ju mund te organizzoni banesen tuaj sipas deshires tuaj , mbi te gjitha panorama qe ofron paint haus te jep knaqesi per te jetuar.
Objekti eshte i paisur edhe me rezervaj uji 24 or , po ashtu posedon edhe liftin 24 or i paisur edhe me invertor.
Nxemja eshte me kallda.
Objekti eshte i paisur me leje ndertimi , Banesa eshte e gatsshme per banim.
Ne kete banes ju keni mudesi edhe ti perzgjdhini edhe materjalet si ju deshironi te keni , kombinimet e preferuara , ngjyrat , nuancat.
Ju sipas deshires tuaj mund te perzgjedhni keto materjale.
PARKET
LAMINAT
MERMER
PLLAKAT PER KUZHIN
PLLAKAT PER BANJO
SANITARIN .

DESHIRONI TE JETONI NE NJE AMBIJET TE DIZAJNUAR EDHE PROJEKTUAR SIPAS NEVOJE TE JUAJ .
ATHER KA VETEM NJE ADRES

ELISAH ISUFI
+377 44 544 881
+386 49 186 363
Ju mire presim.
Informata rreth publikuesit
Elisah
Prishtinë
044544881
MATI 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »