SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte, lokali 70m2, afer Qendres Tregtare Bregu i Diellit
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:02
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
45803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 70m2, netto hapesira, dhe bodrum 70 m2 mbrapa Qendres Tregtare afer shkolles Ismajl Qemajli, te ndertesat me tulla te kuqe ne Bregun e Diellit. Lokali eshte i renovuar teresishte, ka hapesire te ndriquar mire dhe eshte vend i pershtatshem per kaffe piceri, market, laborator, ordinance, zyre etj. Lokali eshte me dokumentacion te rregullt. Ka hapesire te gjelbruar dhe parking te mjaftushem. Lokali ka keto hapsira:
- Bodrum prej 70m2
- toalet
- depo prej 6m2
Qmimi 105.000 euro, qmimi i diskutushem.
Lokali ështe i leshuar me qera.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »