SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 108m2 ne Kalabri, ndertesat e Lesnes.
Çmimi :
€790.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:36
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
45807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 108m2 ne Kalabri, ndertesat e Lesnes.
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar me mobile eksluzive, ka te gjitha paisjet e nevojshme shtepiake.
Çmimi eshte 790euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »