SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender shitet banesa 106m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
45818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qendren e ngushte te Prishtines, ne rruge kryesore, shitet banesa 4 dhomshe, me siperfaqe prej 106,14m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore, bodrum prej 6m2 dhe me tre balkone. Çmimi: 190.000 euro. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »