SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesaa ne lagjen mati 1
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:57
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
45822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen MATI I kati IV Banesa gjendet në rrugën
“Shaqir Igrishta” (e cila kryqëzohet me rrugën ‘Nue Përlleshi),
ndërtim i Trio Construction, gjendet para kompleksit të Tregtisë në
lagjen MATI I, në Prishtinë. Banesa ka dhomën e fjetjes, sallonin dhe
dhomën e fëmijëve, ballkonin dhe banjon. Me 67 metra katrorë.
Marrëveshja mund të bëhet me mobile (siç shihet në foto)dhe pa mobile.
Po ashtu banesa ka edhe bodrumin 10 metra katrorë. Është prej banesave
më simpatike në lagjen MATI I.
çmimi 53000 euro
Të interesuarit mund të lajmërohen në
tel mobil. 044 185 699, po ashtu në viber: +377 44 185 699.
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »