SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera prapa teatrit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
ID e produktit :
45861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap banesen me qera e cila gjendet ne katin e IV-të, me dy dhoma gjumi,dhoma dites me kuzhinë,banjo dhe ballkon
ÇMIMI : 300 EURO

Agjensioni Virtyti ne Prishtinë
Tel: 044/100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »