SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera/shitet ne Ulpiane!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
ID e produktit :
45864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo leshoj me qera me siperfaqe 75m2 NETO, banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine koridor
banjo, ballkon dhe podrum prej 40m2. Banesa eshte e pershtatshme per zyre,ordinac ,lokal dhe per shum veprimtari te tjerae cila i ploteson te gjitha kushtet. Banesa gjendet ne Ulpiane ne katin perdhes e lartë dhe eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar.

ÇMIMI I QERAS: 400 EURO nese merret per afat te gjate ateher cmimi i fundit eshte 350 Euro
ÇMIMI I SHTIJES: 155.000 EURO ( I DISKUTUSHEM)

Agjensioni Virtyti ne Prishtinë
Tel: 044/100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë,Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »