SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te albi market (afer Kolegjit Fama)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
ID e produktit :
45866
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa te albi market (afer Kolegjit Fama)
Jap banesen me qira e cila gjindet afer Kolegjit Fama. Banesa ka nje sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon

Cmimi: 300 euro

Agjensioni Virtyti

Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »