SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepija me qera e cila gjendet te ProCredit Bank(rruges per germi)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
45867
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia me qera e cila gjendet te Procredit Bank (rruges per germi)
Shtepia ka siperfaqe prej 95m2,dhoma gjumit ,dhoma dites ,kuzhina me trapezari banjo dhe oborr.

Çmimi: 250 Euro

Për me shumë informata na kontaktoni në:

Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »