SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija ne lagjen Qendresa
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
45868
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e cila gjendet ne lagjen qendresa me 5 ari oborr dhe ka nje hapsire prej 400m2
Kati i I-rë sallon me kuzhinë,dhomë gjumi,banjo dhe garazh
Kati i II-të 5 dhoma gjumi,2banjo me parabanjo

Për informata të tjera mundë të na kontaktoni për mes telefonit: Tel: 044/100-602 Tel: 044/998-551 Tel: 044/524-163 Tel: 049/155-530 E-mail: fisnikmalushaj@virtyti.com Web: www.virtyti.com  Agjenciioni Virtyti ne Prishtinë Rr,Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »