SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepija me qera ne Veternik (sistem Banesor)
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
45869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepija me e qera e cila gjendet ne lagjen Veternik mbrapa rezonances, shtepia i ka kater hyrje se cila hyrje i ka nga 210 m katror plus bodrumi i cili eshte 235 m katror dhe oborrin. Shtepia ka sistemin e alarmit ne se cilin hyrje ka mundesin per agregat si dhe të gjitha paisjet e nevojshme per banim, po ashtu sipas kerkeses ose nevojes se banuesit i plotesohen te gjitha gjerat e nevojshme per banim.

Hyrjet jan në forme duplex se cila hyrje dmth i ka dy kate, ku ne katin e par eshte Salloni i cili i ka 70 m katror kuzhinen 15 m katror banjon shum te madhe, pastaj kati i dyt koridorin, banjon dhe kater dhoma gjumi me nga 17 m katror si dhe nje banjo ne dhome dmth gjithsjet tri banjo per se cilin hyrje.
Kater Hyrjet i kan hyrjet e veqanta dhe jan shum te shfrytezueshme.
Pra te kater hyrjet jan njëjta me madhesi dhe te kompletuara dhe te rregulluara shumë mir.

Çmimi për nje hyrje eshte 1000 Euro me shpenzimet e qiramarrësit.

Agjensioni Virtyti

Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »