SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e cila gjendet prapa Teatrit
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
45870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe 76 m2 neto e cila gjendet mbrapa Teatrit Kombetar (perballë TEB bankes)
Banesa eshte ne katin e IV-të, e cila ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,banjo dhe 2 terasa
Çmimi:115000

Agjensioni Virtyti ne Prishtinë
Tel: 044/100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »