SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Arberi, shiten 17,40 ari - ECOIMPEX
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
45902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Arberi, shiten 17,40 ari, buze rruges se asfaltuar per 30/40m. Trolli gjindet ne zonen e cila sipas Planit urbanistik planifikohet te jete zone industriale. Trualli eshte ne forme katrore dhe eshte i rrafshet. Çmimi: 10.000 euro/ ari, bene kompensim me banese apo shtepi. Tel.045/ 50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »