SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
45957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen tophane afer komunes se prishtines dhe gjyqit te qarkut, banesa eshte 1 dhomeshe, ballkoni,dritaret me roletna, posedon makinen e teshave furren dhe televizorin me kabllovik tush kabinen,

TEL: 044 689 679 / 049 464 713
Informata rreth publikuesit
Erdall
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »