SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI 4 KATESHE ME 3.78 ARI TRUALL NE SHITJE, ARBERI```
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:34
ID e produktit :
45958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI 4 KATESHE, HYRJET E NDARA PER CDO KATE.
CDO KATE KA NGA 3 DHOMA, KUZHINE TE NDARE, BANJO, BALLKON.
TRUALLII: 378M2.
LOKACIONI: AFER AMBASADAVE GJERMANE DHE ITALIANE.
ÇMIMI: 320,000EURO.

MUNDESI E PRANIMIT TE NJE BANESE DHE DY LOKALE TE VOGLA PER KOMPENZIM, PLUS TE HOLLA SIPAS MARREVESHJES.


Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »