SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia the lokali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '14
Madhësia :
930 m²
ID e produktit :
45979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia dhe lokali ne shitje.
shtepia ka 130(m²) podrum, 400(m²) lokal 2 katesh me dy banjo dhe 2 kate shtepi banimi prej 400 (m²), shtepia gjendet ne qender te Pejes ne lagjen Bill Clinton


Numri i tel... 045 613 353
Informata rreth publikuesit
Arianit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »