SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese/shtepi me qira per nje nderkombetar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
46022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania e Patundshmerise ADOKA kerkon nje banese apo kat shtepie me qira per nje nderkombetare ne Qender , Pejton , mbrapa Parkut te qytetit apo afer qendres.

Banesa duhet te kete dhome dite, kuzhine, 1 apo 2 dhoma te fjetjes, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245 - 045 616794 - 044 385130
Ose nese keni foto te baneses na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »