SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matje Gjeodezike (Kompani e licencuar per matje Kadastrale ne gjithe Kosoven )
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '14
ID e produktit :
46028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi kadastër privat i licencuar për gjithë Kosovën dhe bëjmë të gjitha llojet e punëve gjeodezike, matjen ndarjen e parcelave , ndërrimin e kulturave , matjen e ndërtesave , përcaktimin e kufijve të parcellave ( percaktimin e megjes) , situacione për nevoja të projektimit etj.

Cmimet filloj nga 80euro

Jemi te pajisur me instrumentet me te avancuara ( STACION TOTAL dhe GPS )

Zyrja jone gjendet perball Komunës te re ne Dragonda
Informata rreth publikuesit
Geo
Prishtinë
044373388
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »