SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Mitrovice e mobilume
Çmimi :
€24,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
46030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bair te Mitrovices, e mobilume (pervec kauqave te dhomes se fjetjeve). Shtepia ka 2 Dhoma, si dhe kuzhinen + Trepezarine, + Ballkon + Banjo + Korridor + Shpajze (Ne koridor te nderteses). Banesa gjendet ne katin e IV, si dhe ka nje rezervare me 1000L uje.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »