SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija ne Sofali!
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
420 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
46039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija esht ndertimi i ri, ndertimi esht kryer ne qershor vitit te kaluar.Ka qasje ne rrugen kryesore te lagjes.

Shtepi ka tre kate. Kati i pare dhe perdhesa kan te njejten strukture, me te vetmin dallim qe ne katin e pare esht e inkarporuar garazha e kerrit ndersa e njejta ne perdhes esht planifikuar per mbajten e bojlerit kryesor te shtepis, kalldas, etj.
kati i pare ka nje sallon te madh me kuzhine dhe shakllet ne mes te shtepis per lidhje me katiin posht dhe lart. gjithashtu kati i pare ka nje dhome qe esht e pershtatshe per zyre por mundet me u shfrytezu edhe per tjeter tip te dhomes. Perderisa e njejta struktur esht edhe ne perdhes ajo ka mundesi edhe per t'u ndar ne me shum dhoma ne rast se familja ka me shum femije etj. Edhe pse po e quaj perdhes ai mund te numerohet kat i plot nga ndriqimi esht 100 sikur ne katet tjera.
Ne katin e dyt ka tre dhome te fjetjes. Dy dhoma per femije, dhe nje dhome te prinderve e cila ka banjon veqmas dhe dy ballkone.
perfshire edhe banjon e dhomes se prinderve shtepija ka 4 banjo.

Shtepija ka gjithsejt 420 m2 dhe afer 3 ari toke te shfrytezueshme. Gjysma e tokes ndodhet para shtepise, gjysma tjeter prapa.
Shtepise i duhet vetem parketi,banjot dhe ngjyra e dhomave.

Çmimi esht 200,000 euro, i diskutueshem, ekziston mundesija e nderrimit me banese te mire dhe kesh.

Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: info@virtyti.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »