SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen mati1
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
310 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
46040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me S- 310 m2 me 3 ari vend, shtepia eshte moderne e kompletuar per shitje ne lagjen Mat tek stacioni 3A i autobuseve. Lagja eshte me infrastrukture komplete.
Shtepia eshte B+P+1 dhe e banueshme. Ne total ka:
(bodrumi)-dy garazha, shpajz te madh, kendi kalldase, lavanteri,
(kati 1-perdhes)sallon te madh, kuzhine te madhe te ndare nga salloni +ballkon, dhome gjumi me banjo, wc
(kati 2)nje master bedroom me banjo te integruar +gjakuzi, ballkon pamje panoramike, 3 dhoma standarde gjumi, banjo.

Per shtepin pranojm edhe kompenzim banesa ne lagjen mati 1 (Rr. B) dhe ne breg diellit

Shtepia eshte ne procedure te legalizimit administrativ.
Plani dhe punimet jane kryer ne mbikqyrje te Arkitektit dhe ne menyre profesionale.

Për informata shtesë na kontaktoni në:

Tel: +377 (0) 44 100 602
Tel: +377 (0) 44 524 163
Tel: +377 (0) 44 998 551
Tel: +386 (0) 49 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: info@virtyti.com

17.Rr.Agim Ramadani 12 1. Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »