SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Santea
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
46041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati I parë Përball KEK-ut Banesat e Kuqe.
Sallon/Kuzhinë,Tri dhoma gjumi,2 banjo,2 wc,2 ballkona.
Katër dhomat edhe Ballkonat me pamje kah qyteti Jugu (dielli e kap gjatë tër ditës).
Banes e klasit të parë luksoze. E përshtatshme edhe për zyre / biznes.
Pajisjet Kuzhinë dhe Banjo të gjitha Bosch klasit të parë.
Parket druri Bungu origjinal 3cm.Dysheme e Nivelizuar.Muret Glet.
Dritare të Plastikës Double Glassing Rehau me 3 diktuma.
Dyer të mbrenshme të Bungut të plota.
Rryma instalim Schnaider Automatik.
Instalim Internet Televizor Telefon me qasje në secilën dhomë edhe ballkon.
Televizor Panasonic Viera 107 cm me intrernet,you tube, built in receiver salelitor.
Divanët lëkur lope 5 ylla.
Mobiljet druri komplet origjinal.
Banjot keramikë e re me ujë qeshme italiane.
Nxemje qëndrore Qytetit, servisuar me ventilla të ri Italian.
Dera e blindume Dierre Italiane. Lift I ri. Parking kolektiv mrapa banesës
Shkolla Fillore Faik Konica 5minuta afër.Universitetet,Shoping,Stacioni i Autobusëve Kryesor, në derë të shtëpis
Shitet e mobiluar komplet siç shihet në foto.
Hapsira e mrenshme 94 m/2 netto (sipërfaqe e shkelur me këmbë) 100 m/2 bruto ( me mure) 84.25cm me letra. Me fletë Poseduese

Çmimi 145000 Euro Komplet e Renovuar dhe e Mobiluar
Për me shumë informata na kontaktoni në:
Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: info@virtyti.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »