SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne lagje te spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
46042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qera e cila gjendet ne lagjen e spitalit te baensat e "Avni Gjakoves"
Banesa eshte ne perdhes dhe ka dy dhoma gjumi,dhoma dites me kuzhine,banjo dhe ballkon te siguruar
Çmimi: 300Euro
Agjensioni Virtyti

Tel: 044/ 100 602
Tel: 044/ 998 551
Tel: 044/ 524 163
Tel: 049/ 155 530
Web: www.virtyti.com 
E-mail: fisnikmalushaj@gmail.com

Rr.Agim Ramadani, 10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Virtyti
Prishtinë
044100602
Lagjen e spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »