SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne dardani-per zyre ose banim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
46054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banese me qera ne dardani afer postes kryesore. Banesa eshte 100 m² dhe gjendet ne katin e pare. Banesa eshte e pa mobiluar, eshte shum e pershtatshme per zyre si dhe per banim.
Informata rreth publikuesit
A
Prishtinë
049145652
Dardani afer postes kryesore, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »