SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira 350 m2 ne Lagjen Aktash.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
46070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira 350 m2 ne Lagjen Aktash.
Shtepia eshte e mobiluar, ka dhome dite me kuzhin, 4 dhoma te gjumit, 3 banjo, taras, oborr, dhe dy tarasa tjera, garazh, podrum, nxemje qendrore dhe ka uje 24 ore.
Per me shum informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »