SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender shitet banesa 100m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
46072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qender, shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes faktike prej prej 100 m2, ne katine e II-te, me nxehje qendrore, 2 ballkone dhe bodrum prej 14m2 me pamje kah rruga, e cila eshte nderr me te frekventuara ne Prishtine. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi: 175.000 euro. Tel.045/ 50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »