SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal/zyre me qera-tek qafa, afer Procredit,Raiffeisen, BpB
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '14
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
46074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet lokali/zyre me qera tek qafa, shume afer (50 m) Raiffeisen bank, Bankes per Biznes dhe Procredit banke.
e peshtatshme per shume veprimtari(juridike,ekonomike,afariste etj)

35 m2 hapesire+banjo
nxemja qendrore ofrohet nga pronari ,pa shpenzime shtese.

qmimi: 200 euro, i padiskutueshem

agjensioni Rezidenca
tel:044 173 593, 044 165 616

email:agjensionirezidenca@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
tek qafa, afer Procredit,Raiffeisen, BpB [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »