SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyret me qera-tek qafa, afer Procredit,Raiffeisen, BpB
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
46075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohen zyret me qera, tek qafa, ne afersi te Raiffeisen bank, Procredit , BpB, Minimax shoping C. etj.
100 m2 hapesire, ku jane te perfshira 3 zyre, kuzhina dhe banjo.
shume e pershtatshme per zyre Juridike, apo Organizata te ndryshme(5 vitet e fundit ka qene nje OJQ nderkombetare).

qmimi 500 euro.
shpenzimet e nxemjes qendrore mbulohen nga pronari

agjensioni Rezidenca
tel:044 173 593, 044 165 616
email:agjensionirezidenca@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »