SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aktash III shitet banesa 41M2- ecoimpex
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
41 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
46079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aktash III, shitet banesa superfaqes prej 41,08m2, nje dhomshe, kati i V-te, me nxehje qendrore dhe nje ballkon. Banesa eshte e ruajtur, ne gjendje te mire. Çmimi: 42.000 euro. Tel.045/ 50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »