SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ekskluzive-bregu i dielli
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
135 m²
Viti i ndërtimit :
1990
ID e produktit :
46080
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ekskluzive, ne bregun e diellit (banesat e bardha), 20 metra nga stacioni i fundit i autobuseve urban te qytetit.
hapesire te madhe per parking, si dhe per rekreacion.

kati i 5-te, me dy nivele, mjaft atraktive dhe e shfrytezueshme.

niveli i pare ka: sallon, kuzhine me trapezeri,1 dhome gjumi,banjo, shpajz te madh
niveli i dyte ka: 3 dhoma gjumi, gjithashtu shpajz, nje paradhome pune me biblioteke, banjo.

110 m2 ne dokumentacion, por me siperfaqe 135 m2 neto,pra te shfrytezueshme.
pronari shqiptare , me dokumentacion te garantuar.

Cmimi : 120 000 euro, me mobilie,
Agjensioni Rezidenca
tel: 044 173 593, 044 165 616
email: agjensionirezidenca@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »