SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 80m2, kati i 4-te, afer Qendres se qytetit
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:08
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
46102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re 80m2, ne katin e 4-te, e gatshme per banim. Gjendet ne rrugen e Vellushes afer Qendres. Banesa ka hapesire te organizuar mire dhe pozite shume te mire ne qender te qytetit. Ka keto hapesira;
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- toaleti
- shpajzi
- ballkoni
Qmimi eshte 1.200 euro per m2, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »