SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese me qira (per student - master )
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '14
ID e produktit :
46108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa duhet te plotesoj keto kushte :

2 Dhoma gjumi,
1 Sallon
Kuzhin
1 Banjo

Cmimi i ofruar eshte 300 € plus gjitha shpenzimet tjera i paguajm
Jemi serioz ne pagese dhe ne mirembajtje te baneses - kete ju garantojme.
Nese ploteson banesa keto kushte , ne do te qendrojme ne banese min. 1 vit e me shume.
Vendosja ne banes do te behet nga 15 Gusht apo 1 Shtatori.

Lokacioni i baneses duhet te jete kryesisht ne keto vende :

1. Qender ,
2. 3 Sheshirat
3. Tek 4 Llullat
4. Sllovenia sporti
5. Mbrapat Teatrit Kombetar

Kryesisht te jete jo shume larg Fakultetit Ekonomik.

Kontakti:

Besnik Zogaj
Mob.: 044/569-340
zogajbesnik@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044569340
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »