SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat në Kompleksin e ri HIG - CENTER , Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46137
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat në Kompleksin e ri HIG - CENTER, ku ju mundeni te keni mundesin te nje banese duke filluar nga :
PAGUAJ VETEM 300 EURO RATE MUJORE DHE NJE PJESMARRJE ME 10%, DHE BANESA DO TE JET E JUAJA
115 m/2

94 m/2

87 m/2

84 m/2

80 m/2

58 m/2

60,9 m/2

62.2 M/2

73.0 M/2

Shpëtim Memishi

Kontaktoni :

+ 377 ( 0 ) 44 / 144 - 724

viber : + 377 ( 0 ) 44 / 144 - 724

+ 386 ( 0 ) 49 / 538 - 184

shpetimhoxha.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HOXHA INVEST GROUP
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »