SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 30 ari
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '14
Madhësia :
3000 m²
ID e produktit :
46140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin me 30 ari truall ne fshatin Bardhosh bej ndarjen edhe 20 ari.Trualli gjendet 100metra posht albi market me dokumentacion te rregullt dhe infrastruktur te plot. Tel:044-164-641
Informata rreth publikuesit
Gent
Prishtinë
044173040
Bardhosh-Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »