SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
46143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 3.56 Ari oborr.

Shtepi dy kate me mbi 150m2 te banuara me kete renditje :

Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhin,nje dhome gjumi dhe nje banjo.

Kati i dyte posedon :kater dhoma gjumi dhe nje banjo.

Dyshemeja e tera llaminat kurse shkallet jane me pllaka, dyer druri dhe dritare te plastikes.

Shtepia me infrastuktur te plote gjendet ne lagjen “Dheu i Bardhe”.

Çmimi i shtepise eshte 120.000euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »