SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhamia e Llapit- shitet shtepia 400m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
46161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Xhamia e Llapit shitet shtepia 400m2, etazhitetit: B+P+1+NK, me bodrum sa tere shtepia, me lokal 65m2 dhe garazh 35m2. Çmimi: 270.000 euro. Shifra: 14/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »