SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afer qendres shtepia 380m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
46162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer qendres, shitet shtepia, 380m2, etazhitetit: B+P+2, me bodrum prej 95m2, ne perdhese eshte lokal dhe me 1 ari oborr. Shtepia eshte ndertuar si sistem banesor, çdo kat ka hyrje te veçante dhe posedon 2 dhoma gjumit, sallon me kuzhine dhe 1 ballkon. Çmimi: 135.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »