SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parku i Qytetit shtepia 250m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€300,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
46163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Parku i Qytetit shitet apo leshohet me qira shtepia siperfaqes prej 250m2, me etazhitet: B+P+2, me dy lokale prej nga 27m2 dhe 2 ari. Çmimi i shitjes eshte 300.000 euro kurse qiraja eshte 1.500€/muaji. Tel. 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »