SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tregu i gjelbert shitet shtepia 260m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
260 m²
ID e produktit :
46166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Tregu i gjelbert, shitet shtepia siperfaqes prej 260m2, etazhes P+2, me lokal prej 70m2 (në funksion), garazh 80m2. Shtepia ka nxehje dhe fasade te rinovuar. Çmimi: 260.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1163
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »